Szukaj
0
Koszyk

Wypożyczalnia longboardów

W naszym sklepie w Krakowie, ul. Bożego Ciała 24, prowadzimy również wypożyczalnię wszelkiego rodzaju deskorolek - to świetna okazja, aby przed zakupem wypróbować kilka różnych opcji.


Oferujemy longboardy, cruisery, fishki, surfskate, które można pożyczać w systemie:


1h = 5pln

24h = 30pln

48h = 50pln


Jeżeli to będzie Twój pierwszy raz - zapraszamy - pokażemy co i jak, zanim wypuścimy Cię na miasto:) Blisko sklepu są bulwary wiślane, gdzie można spokojnie potrenować jazdę na desce.


24h i 48h to bardzo dobre opcje, jeżeli chcesz się przekonać czy longboard przyda Ci się w codziennym życiu - możesz sprawdzić, czy masz dobrą trasę z domu do pracy / uczelni / szkoły, oraz czy dany typ deski jest ok, jeśli chodzi o warunki blisko Twojego miejsca zamieszkania, etc.


Nasza wypożyczalnia to także oficjalne centrum testowe m.in. Alternative Longboards, Landyachtz Longboards czy Fish Skateboards.


Godziny pracy wypożyczalni:

pn - pt: 12-19

sb: 12-17

nd: nieczynne


Uwaga: wypożyczalnia działa w pogodne dni, gdy jest sucho - nie pożyczamy desek, gdy pada deszcz i jest mokro - ze względu na łożyska w kółkach. Prosimy też, by w razie deszczu chronić nasze deski przed uszkodzeniem i nie jeździć po mokrej nawierzchni.


Brak produktów w tej kategorii.